Przeprowadzki, przeprowadzki międzynarodowe

Przeprowadzki międzynarodowe


Przystąpienie państwa polskiego do Unii Europejskiej podwyższyło standardy dotyczace jakości wykonywanych usług. W odpowiedzi na wymagania nowego klienta firma SKRZYNIARZ Transport postanowiła rozszerzyć swoją ofertę w zakresie przeprowadzek międzynarodowych.Jak w szwajcarskim zegarku


W każdym przypadku zmiany miejsca zamieszkania najważniejszy jest czas i precyzja usługi. 100% gwarancji bezpieczeństwa jest możliwe, jedynie dzięki sprawnie działającemu zespołowi fachowców. Zdajemy sobie sprawę, że klient powierza nam niemal cały swój dobytek, dlatego priorytetem jest właściwe zaplanowanie harmonogramu przeprowadzki od chwili pakowania, aż do momentu rozmieszczenia inwentarza według sugestii (zgodnie z zaleceniami) zleceniodawcy.


21 lat doświadczenia


SKRZYNIARZ Transport istnieje od 1989 roku. W tym czasie wykonaliśmy około 5000 przeprowadzek do takich miast jak: Paryż, Berlin, Londyn, Mediolan, Rzym, Dortmund, Wiedeń, Sztokholm, Madryt, Barcelona, Eindhoven, Bruksela i wielu, wielu innych. Nie ważne co i gdzie chcesz ulokować Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Anglia, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Austria, Szwecja, czy Norwegia to tylko część państw Europy, do których docieramy na co dzień. Pamiętaj, że jesteśmy zawsze tam, gdzie Ty nas potrzebujesz.


Magazynowanie


Rozwinięcie się infrastruktury firmy pozwala magazynować mienie na czas dostarczenia go do nowej lokalizacji. To do nas należy pakunek, załadunek i rozładunek przedmiotu umowy. Zapewniamy tym samym komfort naszym klientom, którzy nie muszą się o nic martwić.


Przeprowadzki, przeprowadzki lokalne

Przeprowadzki Kielce.


Od początku swojego istnienia firma SKRZYNIARZ Transport nie zapomina o potrzebach lokalnego klienta. Postawieni wobec wymogów współczesnego rynku staramy się sprostać wszelkim wymaganiom związanym z usługą transportu powierzonego mienia. Dotyczy to w równej mierze przewożenia pojedynczych przedmiotów, jak i bardziej złożonych procesów relokacji, do których można zaliczyć m.in. przeprowadzki - domów, mieszkań czy apartamentów wielopoziomowych.


Brak ukrytych i dodatkowych kosztów.


Nasi specjaliści pomogą wybrać atrakcyjnę ofertę na każdą kieszeń. Cena za usługę jest ustalana z góry, co pozwala uniknąć przykrych niespodzianek w postaci zmiany warunków umowy, czy kosztów zlecenia.


Obsługa przetargów, targów, imprez okolicznościowych


Od 2004 roku firma SKRZYNIARZ Transport oferuje nowy zakres usług dotyczących obsługi targów, przetargów, czy imprez okolicznościowych. Swoim klientom oferujemy m.in.:


  • transport
  • montaż i demontaż stoisk targowych, scen, ścianek itp.
  • dystrybucja materiałów reklamowych na terenie targów
  • projekty materiałów reklamowych
  • usługi porządkowe

My dajemy Ci gwarancję


SKRZYNIARZ Transport dysponuje zespołem dośiadczonych pracowników, wobec których najważniejsza jest satysfakcja klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i wykonujemy je z taką samą pieczołwitoścą jak poprzednie. Stanowimy tym samym gwarancję niezawodnośck i bezpieczeństwa powierzonego mienia.