Transport międzynarodowy i krajowy

Transport międzynarodowy i krajowy


Specjalnością firmy SKRZYNIARZ TRANSPORT to transport na skalę międzynarodową. Zaufanie naszych klientów sprawia, że w tak trudnych dla europejskiego transportu czasach utrzymujemy połączenia z następującymi państwami:Północna Europa:

  • Szwecja, Norwegia , Finlandia.

Południowa Europa:

  • Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Wegry, Bułgaria, Rumunia, Grecja.

Wschodnia Europa:

  • Łotwa, Litwa, Estonia.

Zachodnia Europa:

  • Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Hiszpania, Portugalia, Anglia, Irlandia.


Bezpieczeństwo, bezpieczny transport

Najwyższy czas, by bezpieczeństwo przestało być sloganem.


SKRZYNIARZ Transport dysponuje polisą ubezpieczeniową do kwoty 300.000,00 USD. Stanowi ona gwarancję bezpieczeństwa niemal każdego powierzonego ładunku. Poza tym wartością nadrzędną jest dla nas czas dostawy. Transport musi odbyć się w wyznaczonym przez klienta terminie.


Transport częściowy , drobnicowy


Wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta firma SKRZYNIARZ Transport organizuje przewóz ładunków częściowych i drobnicowych na terenie całej Europy. Nie istnieje dokładne kryterium określające klasyfikację przewożonego materiału. Umownie przyjmuje się, że ładunek częściowy to ten, który zajmuje część powierzchni ładunkowej pojazdu. W przypadku mowy o doładunku – mamy na myśli towar, którego waga powinna wynosić mniej niż 50 kilogramów. Połączenie, tak różnych zleceń pozwala obniżyć koszty transportu, co z kolei podwyższa atrakcyjność cenową oferty.


Transport chłodniczy


Nawet największe doświadczenie w branży transportu chłodniczego jest nic nie warte bez odpowiednich rozwiązań technologicznych. Państwa produkt postanowiliśmy powierzyć zabudowom chłodniczym najlepszych marek:

  • THERMO KING,
  • CARRIER,
  • KONVEKTA.

Dzięki temu, nasze pojazdy są przystosowane do przewozu ładunków w zakresie kontrolowanych temperatur od -25ºC do +25ºC. Lody, owoce, warzywa, mrożonki, ryby, mięso, drób, leki, nabiał i produkty mleczne to tylko niektóre produkty powierzane fachowcom firmy SKRZYNIARZ Transport.